• Wspaniały klimat

  • Klasyka połączona z nowoczesnością

  • Z widokiem na Krakowskie Przedmieście

  • Ciekawa okolica

Copyright 2023 - Pokoje Na Skarpie

Pokoje gościnne i apartament "Na Skarpie" na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie

Szanowni Państwo,

ze względów technicznych pokoje hotelowe pozostaną wyłączone z użytku do odwołania.

Rezerwacja również zawieszona do odwołania

Oferujemy kameralny wypoczynek w jednym z 4 pokoi lub apartamencie, które znajdują się w Warszawie na ulicy Krakowskie Przedmieście 66 w oficynie budynku Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi dawniej Centralnej Biblioteki Rolniczej.

Rozsądna cena, znakomita lokalizacja (w samym sercu Starego Miasta przy Placu Zamkowym) oraz piękny widok ze Skarpy Wiślanej, na której usytuowany jest budynek stwarzają możliwość odpoczynku w ciszy i spokoju.

Jest to oferta skierowana do osób, które chcą zwiedzać miasto, jak również dla podróżujących biznesowo. Wystrój wnętrz każdego z pokoi został utrzymany w stylowej konwencji. Nasi Goście mogą odbyć podróż w czasie i poczuć magię tego miejsca, w którym podwójna Noblistka - Maria Curie – Skłodowska zaczęła swoją pracę naukową tuż przed wyjazdem do Paryża. Niepowtarzalny klimat połączyliśmy z wysokimi standardami – każdy pokój wyposażony jest w telewizor LCD oraz bezpłatną sieć bezprzewodową WI-FI. Wnętrza są przytulne a nasi Goście czują się u nas jak w domu, dlatego często do nas wracają. Przy naszym budynku znajduje się parking strzeżony i ogród, z którego mogą Państwo skorzystać.

Bliskość Zamku Królewskiego (100 metrów), Rynku Starego Miasta (500 metrów) czy Opery Narodowej (500 metrów) sprzyja i ułatwia zwiedzanie.
Historia tego miejsca nieodłącznie wiąże się z bogatą i ciekawą historią Warszawy to również historia pojedynczych losów, takich osób jak Maria Curie – Skłodowska.

 

MAPA DOJAZDU

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter