• Wspaniały klimat

  • Klasyka połączona z nowoczesnością

  • Z widokiem na Krakowskie Przedmieście

  • Ciekawa okolica

Copyright 2020 - Pokoje Na Skarpie

Pokoje gościnne i apartament "Na Skarpie" na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie

Oferujemy kameralny wypoczynek w jednym z 4 pokoi lub apartamencie, które znajdują się w Warszawie na ulicy Krakowskie Przedmieście 66 w oficynie budynku Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi.

Rozsądna cena, znakomita lokalizacja (w samym sercu Starego Miasta przy Placu Zamkowym) oraz piękny widok ze Skarpy Wiślanej, na której usytuowany jest budynek stwarzają możliwość odpoczynku w ciszy i spokoju.

Jest to oferta skierowana do osób, które chcą zwiedzać miasto jak również dla podróżujących biznesowo. Wystrój wnętrz każdego z pokoi został utrzymany w stylowej konwencji. Nasi Goście mogą odbyć podróż w czasie i poczuć magię tego miejsca, w którym podwójna Noblistka - Maria Curie – Skłodowska zaczęła swoją pracę naukową tuż przed wyjazdem do Paryża. Niepowtarzalny klimat połączyliśmy z wysokimi standardami – każdy pokój wyposażony jest w telewizor LCD oraz bezpłatną sieć bezprzewodową WI-FI. Wnętrza są przytulne a nasi Goście czują się u nas jak w domu, dlatego często do nas wracają. Przy naszym budynku znajduje się parking strzeżony i ogród, z którego mogą Państwo skorzystać.

Bliskość Zamku Królewskiego (100 metrów), Rynku Starego Miasta (500 metrów) czy Opery Narodowej (500 metrów) sprzyja i ułatwia zwiedzanie.
Historia tego miejsca nieodłącznie wiąże się z bogatą i ciekawą historią Warszawy to również historia pojedynczych losów, takich osób jak Maria Curie – Skłodowska.

 

 

 

MAPA DOJAZDU

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter